fbpx

Dlaczego warto pobrać e-book
"6 porad, jak się nie dać presji otoczenia"?

=> Masz dosyć bycia idealnym i gonitwy za tym, co nieosiągalne? – dowiedz się, jak stać się spełnionym człowiekiem, który lubi samego siebie, wie dokąd zmierza i przeżywa radość każdego dnia pomimo swoich niedoskonałości!

=> Uginasz się pod presją otoczenia? – nie pozwól, aby presja z zewnątrz odbierała Ci radość życia. Naucz się wytyczać swoje granice i dbać o własny komfort.

=> Porównujesz się z innymi, wbrew sobie konfrontujesz siebie z wyidealizowanymi wizerunkami z mediów? – pożegnaj to niekomfortowe uczucie i zacznij budować swoje ja w zgodzie z samym sobą.

=> Odczuwasz przeciążenie i przebodźcowanie swoimi obowiązkami każdego dnia? – Dowiedz się, jak się z tym zmierzyć!

=> Twoje życiowe drogowskazy stały się niewyraźne? – odszukaj na nowo wartości, które są dla Ciebie ważne i pozwolą Ci świadomie kierować Twoim życiem.

=> Potrzebujesz przywrócić swojemu życiu sens? – odzyskaj sens życia! Przestań pozwalać, by Twoja energia uchodziła w złych kierunkach, zamiast nakreślać sens Twojego życia. 

=> Nie radzisz sobie w relacjach? – chęć sprawowania kontroli i maksymalnego poczucia bezpieczeństwa przy jednoczesnym ograniczaniu partnerowi przestrzeni mogą zniszczyć Twój związek.

=> Chcesz, aby Twoje życie stało się autentyczne i prawdziwe? Żyj tu i teraz! – przypomnij sobie, jak wygląda życie bez “rozpraszaczy”. Dowiedz się, jakie możliwości zyskasz, gdy skupisz się na przeżywaniu swojego życia całym sobą. Daj sobie szansę, by wstąpić na drogę do lepszego życia!

Otrzymasz obrazowe przykłady i historie z życia wzięte – dzięki nim zyskasz możliwość, by w prosty sposób zrozumieć kluczowe zagadnienia.

 

Kim jest autor e-booka
- Piotr Raźny?

Absolwent Studium Zawodowego Coacha Biznesu oraz Szkoły Trenerów NOVO. Posiadacz certyfikatu International Coach Federation (ICF) na poziomie Associated Certified Coach (ACC).

Podcaster, autor marki Człowiek (nie)Idealny, mentor i coach osób, które pragną dostrzec sens i odnaleźć radość w swoim obecnym życiu, zamiast cierpieć z powodu niespełnionych ambicji czy odczuwać rozczarowanie w związku z tym, co osiągnęli do tej pory.

Pomagam ludziom być nieidealnymi w świecie, który wymaga od nich, aby byli perfekcyjni.

Wspieram tych, którzy odhaczyli na swojej życiowej liście większość “zadań dorosłego człowieka” i mimo, że mają:
pracę, związek i mieszkanie – nie czują się do końca szczęśliwi.

Pracuję również z tymi, którzy nie zasadzili drzewa, nie wzięli kredytu i nie cieszą się ze stabilnej pracy.

Uczę ich, jak zaakceptować samych siebie i zmniejszyć odczuwaną presję, pomagając im odnaleźć sens; zamiast próbować dorównać do lansowanych wzorców, szukamy naturalnych, własnych ścieżek.

Moje Podcasty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus,
luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Umów się na bezpłatną konsultację!
Zadzwoń do mnie lub napisz maila, możesz także skontaktować się ze mną przez social media.

This will close in 0 seconds